Контактні телефони

×

Ваулт 15: +38 044 221-06-31

Ваулт 21: +38 044 221-06-34

 

Ліцензійна угода

Про умови використання доступу до послуг і сервісів, що надаються мережею комп'ютерних клубів Ваулт®.

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, доступу до сервісів і послуг, що надаються Мережею комп'ютерних клубів Ваулт® далі по тексту Компанія і умови інформаційно-правового обслуговування Користувача, який здійснив такий доступ.

Цей документ є угодою Сторін, який визначає права і обов'язки Користувача та Компанії.

Усі сервіси та послуги, що надаються Компанією є об'єктом авторського права і в якості "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України відповідно до закону України про авторське право і суміжні права.

Всі авторські майнові права на сервіси та послуги, що надаються Компанією належать ТОВ «Ваулт Клаб».

При згоді Користувача з цими умовами йому надається право на використання сервісів і послуг в обсягах, визначених пунктами 6 і 7 цієї Угоди. Це право реалізується шляхом передачі коштів авторизації - «паролю» і «логіна» - для санкціонованого доступу.

Якщо Користувач перевищує межі наданих йому прав чи допускає порушення Правил використання сервісів і послуг, що надаються Компанією, Компанія має право обмежити або заборонити доступ, а залишок коштів, сплачених Користувачем за право доступу, залишити в своєму розпорядженні в якості компенсації за порушення умов цієї угоди.

Доступ до послуг та сервісів, що надаються Компанією, здійснюється на платних засадах, за умови попередньої оплати послуг Компанії в розмірах, що регламентуються прейскурантом останньої. Компанія залишає за собою право надавати деякі сервіси безкоштовно.

Визнання і належне виконання умов цієї угоди дає Користувачеві право на:

 • отримання доступу до використання послуг і сервісів Компанії, згідно з умовами
 • використання тієї чи іншої послуги, або сервісу Компанії
 • використання послуг і сервісів Компанії, згідно з умовами використання тієї чи іншої послуги, або сервісу Компанії
 • отримання інформації про статистику бюджету Користувача і статистику витрачених ним коштів за послуги і сервіси, що надаються Компанією.

Визнання і належне виконання умов цієї Угоди покладає на Користувача наступні обов'язки:

 • зберігати пароль доступу до послуг і сервісів Компанії, і запобігати його втраті;
 • оплачувати послуги Компанії;
 • надавати правдиві і актуальні дані, необхідні для надання послуги;
 • не використовувати послуги і сервіси Компанії, таким чином, що може заподіяти Компанії або третім особам матеріальної чи моральної шкоди;
 • дотримуватися Правил використання послуг і сервісів Компанії;
 • безумовно визнавати відомості статистики бюджету Користувача, надані Компанією.

Компанія має право припинити виконання своїх обов'язків і не несе за це відповідальності, якщо:

 • Користувач втратив пароль доступу до послуг і сервісів Компанії;
 • доступ до послуг і сервісів Компанії втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до сервера Компанії;
 • доступ до послуг і сервісів Компанії втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до сервера що знаходиться за межами Компанії і їй непідконтрольний;
 • доступ до послуг і сервісів Компанії втрачений з вини третьої сторони, непідконтрольної Компанії (енергетичної компанії, телекомунікаційної компанії, державного органу влади);
 • доступ до послуг і сервісів Компанії втрачений через вихід з ладу аппапатного або програмного забезпечення, не з вини Компанії;

Користувачеві відмовлено в доступі до послуг і сервісів Компанії, внаслідок порушення ним Правил використання послуг і сервісів Компанії або перевищення обсягу прав на використання послуг і сервісів Компанії.

Факт надання доступу до послуг і сервісів Компанії та його належна якість підтверджується відомостями статистики Користувача і не вимагає складання окремого письмового документа. Безкоштовні сервіси, що надаються Компанією, не потребують підтвердження факту і якості послуги.

Ця Угода набуває чинності після реєстрації Користувача в біллінговій системі Компанії, оскільки така реєстрація розглядається як підтвердження згоди Користувача користуватися послугами і сервісами Компанії на умовах, визначених цим та іншими угодами.


˜ ˜ ˜

Історія мережі Ваулт


8 Березня 25.02.2021 01:53 Наближаеться 8 Березня! У цей день дівчата отримують ПОДАРУНОК у вигляді 100% знижки. Потрібно знати! Для отримання знижки необхідно бути учасницею програми лояльності "Кришки".

Реєструйся VALORANT 21.02.2021 07:00 @v15 https://redbull.com/ua-uk/events/campus-clutch-kyiv-online

Ваулт 15 - 16 років 05.02.2021 09:00 @v15 https://www.facebook.com/vault15/posts/245478050390936

Абонементи 28.01.2021 01:06 Купуючи абонементи, Ви заощаджуєте до 40%. Кількість обмежена.

Відкриття Ваулт21 26.01.2021 10:32 @v21 Шановні друзі! Раді вам повідомити, що комп'ютерний клуб "Ваулт 21" очікує вас  за новою адресою проспект Василя Порика 13 з 10:00 до 22:00. Також до кінця зими кожний зареєстрований відвідувач додатково отримує 10% знижки.

"Ваулт 21" переезжает. 21.12.2020 01:59 @v21 Дорогие друзья! В новом 2021 году после январского карантика компьютерный клуб "Ваулт 21" откроет для вас свои двери по новому адресу проспект Василя Порика 13, Виноградарь, недалеко от ТЦ "Retroville". До последних чисел…