Контактні телефони

×

Ваулт 15: +38 044 221-06-31

Ваулт 21: +38 044 221-06-34

 

UNI‑профіль

Що це таке і навіщо це потрібно?

Представляємо Вам розробку мережі клубів Ваулт® - Uni-профіль *. Наявність у Вас Uni-профілю, дає можливість зберігати і використовувати налаштування, пільги і переваги громадянина мережі клубів Ваулт®, заслужені в одному клубі, на території будь-якого клубу мережі Ваулт®.

Для того, щоб стати володарем Uni-профілю Вам потрібно пройти в розділ "Рахунок", при натисканні посилань "Мої ігри" або "Uni-профіль", Ви отримаєте пропозицію створити новий Uni-профіль або прив'язати клубний аккаунт до вже існуючого Uni-профілю .

Єдиний профіль на всю мережу

Для того, щоб всі переваги Uni-профілю стали Вам доступні, досить мати один Uni-профіль і прив'язати до нього клубні акаунти в кожному з клубів мережі.

Переваги UNI-профілю

Переваги громадянина мережі клубів Ваулт®, що володіє Uni - аккаунтом:

  1. можливість зберегти за собою свою знижку, не залежно від клубу перебування в даний момент
  2. можливість грати в ігри використовуючи особистий ігровий профіль, не залежно від клубу перебування в даний момент
  3. можливість пересилати "Кришки" з одного клубу до іншого
  4. і багато іншого…

1. Мої ігри

Ваші накопичені "Кришки" Ви можете обміняти на те, щоб прив'язати ігрові профілі в популярних онлайн іграх до своїх клубним акаунтів. Це означає, що всі Ваші досягнення в таких іграх, як Call of Duty, Battlefield і StarCraft будуть зберігається на серверах розробника гри і доступ до ігрового профілю буде тільки у Вас з будь-якого клубу мережі клубів Ваулт®.

Прийнявши таке рішення і переконавшись, що у Вас на рахунку достатньо «Кришок» просто натисніть кнопку "Купити".

Отже, процес пройшов успішно. З цього моменту під час запуску Вашої гри в будь-якому з мережі клубів Ваулт®, за допомогою Вашого Uni-профілю для гри в інтернеті, буде використовуватися єдиний ігровий профіль **.

Важливо пам'ятати! Ставтеся дбайливо до нього і не порушуйте правила. Якщо розробники гри заблокують Ваш профіль за порушення, на жаль, ми вже не зможемо Вам допомогти.

Додаткові можливості дає Артефакт: «Набір для злому гри»:

  • Термін придатності: 7 діб (168 годин)
  • Умови отримання: Участь в системі лояльності «Кришки», Поповнення рахунку на суму, що перевищує 300 грн., Для того, щоб використати артефакт, Аккаунт в клубі повинен бути прив'язаний до Юні-аккаунту
  • Можливості використання: Артефакт дає можливість прив'язати до Юні-аккаунту, власний ігровий профіль, в обхід стандартної процедури прив'язки за кришки. Якщо Ви не зацікавлені в прив'язці доступних ігрових профілів. Артефакт можна повернути банку і отримати винагороду в 1000 кришок. Грайте чесно і приємного відпочинку!

2. Збереження, міграція, накопичення

Ви можете скористатися своєю максимальною накопичувальною знижкою, одного з клубів мережі Ваулт®, в будь-якому з наших клубів.

3. Переказ кришок між клубами

Володарі Uni-профілю з прив'язаними до нього акаунтами в двох і більш клубах Ваулт мають можливість переказувати кришки між клубами. Для цього потрібно зайти в розділ "Рахунок" - підрозділ "Переказ кришок". Ви побачите перед собою карту Києва з іконками клубів. Якщо в клубі є прив'язка до Вашого Uni-профілю - іконка буде яскравою і поряд з нею буде цифра яка повідомляє про те, скільки у Вас в розпорядженні "кришок". У разі якщо в клубі немає аккаунта прив'язаного до Вашого Uni-профілю, іконка клубу буде блідою. Щоб перевести кришки потрібно перетягнути мишкою іконку клубу відправника на іконку клубу одержувача. У вікні вкажіть потрібну кількість "кришок". Операція переказу відбувається протягом години, про прогрес виконання повідомляє процентне табло. Протягом цього періоду, поки прогрес не досяг 100%, Ви маєте можливість скасувати операцію переказу.

Після успішного завершення переказ буде відображений у статистиці транзакцій.


*Тільки для учасників програми лояльності «Кришки»
** Прив'язка ігрового профілю умовно безкоштовна, тому ми не будемо повідомляти Вам логін і пароль для доступу до управління ігровим профілем.
*** Переноситься знижка кратна п'яти. Наприклад, Ви відвідувач Ваулт 15, Ваша особиста знижка 32%, для того що б Ваша знижка працювала і в Ваулт 21, Вам потрібно просто створити обліковий запис в Ваулт 15 і прив'язати його до свого Uni-аккаунту. Після цього Ви отримаєте максимально-допустиму, кратну п'яти знижку - 30%.


˜ ˜ ˜

Історія мережі Ваулт


8 Березня 25.02.2021 01:53 Наближаеться 8 Березня! У цей день дівчата отримують ПОДАРУНОК у вигляді 100% знижки. Потрібно знати! Для отримання знижки необхідно бути учасницею програми лояльності "Кришки".

Реєструйся VALORANT 21.02.2021 07:00 @v15 https://redbull.com/ua-uk/events/campus-clutch-kyiv-online

Ваулт 15 - 16 років 05.02.2021 09:00 @v15 https://www.facebook.com/vault15/posts/245478050390936

Абонементи 28.01.2021 01:06 Купуючи абонементи, Ви заощаджуєте до 40%. Кількість обмежена.

Відкриття Ваулт21 26.01.2021 10:32 @v21 Шановні друзі! Раді вам повідомити, що комп'ютерний клуб "Ваулт 21" очікує вас  за новою адресою проспект Василя Порика 13 з 10:00 до 22:00. Також до кінця зими кожний зареєстрований відвідувач додатково отримує 10% знижки.

"Ваулт 21" переезжает. 21.12.2020 01:59 @v21 Дорогие друзья! В новом 2021 году после январского карантика компьютерный клуб "Ваулт 21" откроет для вас свои двери по новому адресу проспект Василя Порика 13, Виноградарь, недалеко от ТЦ "Retroville". До последних чисел…